> O školi

6. Filip Sušac - član imenovan ispred osnivača

7. Marina Žulj - član imenovana ispred osnivača

___________________________________________________________________

Tajnik škole: Vlatka Vilhelm Kuljovski, dipl. iur.

Pedagog: Marija Katona, prof. pedagogije i povijesti

Psiholog: Dunja Vidaković, mag. psihologije

Voditelj smjene na srpskom jeziku: Anđelka Savić, prof.

Knjižničar: Tijana Pavliček, prof. hrvatskoga jezika i književnosti, dipl. knjižničar

Računovođa: Dario Đumić, mag.oec.

Ispitni koordinator: Mirela Milković, prof.

Tehničko osoblje:

1. Damir Čaić - domar

2. Robert Maljak - domar/kotlovničar

3. Marija Komšić - spremačica

4. Dubravka Kunac - spremačica

___________________________________________________________________

Gimnazija Vukovar ostvaruje odgojno-obrazovne programe gimnazije općeg, prirodoslovno- matematičkog i jezičnog smjera. Škola ima odjeljenja koja nastavu prate na hrvatskom jeziku i latiničnom pismu i odjeljenja koja nastavu prate na srpskom jeziku i ćiriličnom pismu. Ukupno je u školsku godinu 2018./2019. upisano 337 učenica i učenika. Formirana su 24 razredna odjela (nastava na hrvatskom jeziku 12 razrednih odjela i nastava na srpskom jeziku i ćiriličnom pismu 12 razrednih odjela), a nastava se odvija u dvije smjene: prva smjena započinje u 7.00 sati i završava u 12.50 sati, druga smjena započinje u 13.10 sati i završava u 19.00 sati.

Gimnazija ima opremljenu informatičku učionicu, kabinete za kemiju, biologiju i fiziku, te bogato opremljenu knjižnicu. Isto tako, ima i prekrasnu sportsku dvoranu u kojoj se svakodnevno odvijaju razne aktivnosti. Sve navedeno omogućuje  učenicima ugodan boravak u školi i lakše savladavanje odgojno-obrazovnih zadaća. U podrumu škole nalazi se kantina za sve djelatnike i učenike škole sa radnim vremenom od 7.00 - 16.00 sati! U školi se ostvaruju različite izvannastavne aktivnosti kojima pokušavamo zadovoljiti većinu interesa učenika.

Učenici naše škole postižu zapažene rezultate na županijskim i državnim natjecanjima iz znanja i sporta, što je vrlo važan čimbenik za njihovu osobnu afirmaciju, stjecanje samopouzdanja, a samim tim i reputaciju škole.

Tijekom školske godine naši učenici vrlo su aktivni, jer pored redovne nastave sudjeluju u raznim humanitarnim manifestacijama, surađuju sa udrugama na lokalnoj i županijskoj razini, volontiraju, organiziraju priredbe povodom blagdana, te odlaze na izlete u Republici Hrvatskoj i inozemstvu.

« Srpanj 2017 »