Svečana priredba, dodjela nagrada i podjela svjedodžbi

Autor: Administrator , 25. 6. 2016.

U petak, 1. srpnja 2016. godine u sportskoj dvorani Gimnazije Vukovar održana je svečana završna priredba na kojoj su osim prigodnog programa učenika dodjeljene i nagrade najboljim učenicima, te izabran učenik godine u školskoj godini 2015./2016.

Svečanu završnu priredbu Gimnazije Vukovar pred stotinjak uzvanika prigodnim govorom otvorio je ravnatelj Gimnazije Vukovar Davor Šijanović. Uz nazočnost velikog broja učenika, njihovih roditelja, prijatelja, djelatnika Gimnazije Vukovar i gostiju, obilježen je završetak jeden uspješne nastavne godine. Svečanost dodjele nagrada svojom nazočnošću uveličali su predsjednica Lions cluba Vukovar Kristina Glumac i dopredsjednik Vinko Mijok koji su u ime Lions cluba Vukovar darivali učenika godine vrlo vrijednim poklonom. Za učenika godine u školskoj godini 2015./2016. izabran je učenik 4.a razreda opće gimnazije ANTONIO KRIZMANIĆ. Ovom prigodom Gimnazija Vukovar pokazala je koliko vrednuje i cijeni trud i znanje naših učenika, jer bez učenika nema niti škole. Donacijom vukovarske tvrtke Čazmatrans d.o.o kroz prigodne polo majice sa logom škole i donatorske tvrtke, nagrađeni su učenici i njihovi mentori koji su vrijednim i ustrajnim radom ostvarili zapažene rezultate na županijskim natjecanjima i aktivnim sudjelovanjem u edukativnim i kreativnim projektima.

"Ne samo što se veselimo kraju nastave uspješne nastavne godine, već smo ovom gestom željeli pokazati koliko vrednujemo rad, odricanje i zajedništvo naših učenika i profesora, jer bez timskog rada ne bi bilo ovakvih rezultata. Nadamo se da će oni biti uzor svim budućim generacijama koji će biti dio naše škole. Ponosan sam na sve naše učenike i nastavnike, ali i na suradnju sa tvrtkama sponzorima, koje nam godinama pomažu, a sve u svrhu sretnijih i zadovoljnijih učenika, te se veselimo novim zajedničkim uspješnim projektima“ - istaknuo je ravnatelj Šijanović.