Maturantima Gimnazije Vukovar u utorak 13. prosinca 2016. godine održano je grupno informiranje od strane psihologinja Renate Cimer i Jelene Baborac iz Centra za informiranje i savjetovanje o karijeri (CISOK) Vukovar. Tijekom predavanja izneseno je niz korisnih informacija i savjeta vezano uz polaganje državne mature, prezentirane su brojne korisne mrežne stranice i savjetodavne usluge CISOK-a koje maturantima mogu pomoći prilikom odabira nastavka školovanja. Isto tako, maturanti su stekli uvid u trenutno stanje na tržištu rada u Vukovarsko - srijemskoj županiji, mogućnostima stipendiranja redovnih studenata, uključivanja u proces traženja zaposlenja preko Hrvatskog zavoda za zapošnjavanje (HZZ) i druge informacije koje maturantima mogu biti smjernice u donošenju odluke o nastavku života nakon srednje škole.

Priloženi dokumenti:
Grupno informiranje za ucenike zavrsnih razreda srednjih skola 2016.pdf